تصمیم گیری بالینی با استفاده از پایگاه DynaMed

Home » اخبار و رویدادها » تصمیم گیری بالینی با استفاده از پایگاه DynaMed

DynaMed جدیدترین شواهد بالینی را با راهنمایی از متخصصان برجسته و یک تجربه شخصی و کاربر پسند برای ایجاد یک ابزار پشتیبانی از تصمیم گیری بالینی ارائه می دهد. این امر پزشکان را قادر می سازد تا با سرعت و دقت بی سابقه ای پاسخ سوال را در نقطه مراقبت پیدا کنند.

چرا از DynaMed استفاده کنیم؟

DynaMed اطلاعات مناسب را در قالب هضم آسان برای اجرای سریع در محل مراقبت فراهم می کند. از آگوست ۲۰۱۵ ، معاون ویراستار طب داخلی پزشک متخصص The American College of Physicians (ACP) با تیم تحریریه DynaMed به طور خاص در مورد محتوای پزشکی داخلی کار کرده است و با مزیت عضویت رایگان، یک برنامه رایگان همراه (Application) ارائه می کند که دسترسی راحت به DynaMed (سازگار با دستگاه های iOS و Android) را فراهم می کند. این Application تلفن همراه شما را قادر می سازد تا به راحتی محتوای مربوطه را دنبال کنید، اعتبار CME و MOC را بدست آورید و از آن استفاده کنید و عناوین مورد علاقه تان را برای همکارانتان ارسال کنید.

نسل بعدی DynaMed ابزاری پیشرفته برای پشتیبانی از تصمیم گیری بالینی است که شواهد بالینی فعلی را با راهنمایی کارشناسان برجسته در یک تجربه شخصی سازی شده کاربر پسند ترکیب می کند تا پاسخ سریع و دقیق به سوالات بالینی را در زمان مراقبت ارائه دهد.

ACP و EBSCO Health در حال همکاری هستند تا اعضای ACP به جدیدترین ابزار پشتیبانی تصمیم گیری بالینی مبتنی بر شواهد DynaMed®دسترسی داشته باشند.

جهت کار با DynaMed ابتدا در ACP عضو شوید. دسترسی شما به DynaMed پس از عضویت در ACP فعال خواهد شد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.