برگزاری مراسم هفته کتاب و کتابخوانی

Home » اخبار و رویدادها » برگزاری مراسم هفته کتاب و کتابخوانی

مراسم هفته کتاب و کتابخوانی، طبق روال سال های گذشته در بخش های مختلف دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار گردید. اولین رویداد این هفته در ۲۴ آبان ماه به میزبانی کتابخانه بیمارستانی فاضل راستی لاری و با حضور نیک اندیش کتابخانه (راستی)، ریاست بیمارستان، معاون آموزشی، و جمعی از پرسنل بهداشت و درمان انجام شد. در این نشست یک ساعته، ضمن تبریک هفته کتاب و تکریم مقام کتابدار، از خیَر و کتابداران کتابخانه ها و کتابخوانان برتر تجلیل شد. این نشست با اهدای کتاب به کودکان بستری در بیمارستان پایان یافت.

دومین رویداد این هفته در روز ۲۵ آبان ماه به میزبانی کتابخانه دانشکده بهداشت اوز و با حضور ریاست دانشکده، معاونین آموزشی و پژوهشی و در سالن کنفرانس دانشکده بهداشت اوز برگزار گردید. در این نشست، مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشکده علوم پزشکی لارستان فعالیت های کتابخانه ها را در سالی که گذشت تشریح نمودند و تلاش کتابداران در نشر دانش و استفاده از تمامی ظرفیت های کتابخانه های دانشکده ای و بیمارستانی از جمله ارسال کتاب های کتابخانه به صورت پستی برای دانشجویان ساکن در روستاهای کم برخوردار به دلیل شیوع پاندمی تقدیر نمودند. این رویداد با تجلیل از مدیر اطلاع رسانی و کتابداران و اهدای کتاب به کودکان بستری در بیماستان امیدوار اوز خاتمه یافت.

سومین رویداد هفته کتاب در ۲۶ آبان ماه با حضور نیک اندیش کتابخانه مرکزی دانشکده علوم پزشکی لارستان (حاج محمود نراقی)، معاون آموزشی، فرهنگی-دانشجویی و تحقیقات و فناوری دانشکده، ریاست دانشکده پرستاری، معاونین و مدیران واحدهای مختلف و کتابداران در سالن کفنرانس دانشکده پرستاری برگزار گردید. در این مراسم، ابتدا مسئول دفتر نهاد رهبری به ایراد بیاناتی در خصوص مطالعه و کتابخوانی پرداختند. سپس مدیر اطلاع رسانی دانشکده، خدمات کتابخانه های دانشکده ای و بیمارستانی را در دوران کرونا تشریح و از نیک اندیش کتابخانه تقدیر نمودند. در ادامه، نماینده خیَر کتابخانه ضمن تبیین تاثیر مطالعه بر پیشرفت جامعه علمی، هدف اصلی ساخت این کتابخانه را پرورش انسانیت در دانشجویان بیان فرمودند و تاکید نمودند با همکاری و همت مسئولین دانشکده، ساختمان کتابخانه تا پایان اسفندماه قابل بهره برداری خواهد بود. در ادامه، دکتر کشتکاران از خدمات و تلاش های مجدانه نیک اندیش کتابخانه قدردانی نمودند و در پایان از کتابخوان برتر دانشکده علوم پزشکی لارستان (دکتر کشتکاران) و خدمات ارزنده حاج محمود نراقی تجلیل شد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.